Vitajte vo svete mužov. Vytvorili sme pre vás špeciálne miesto, určené iba pre vás. “chalani” to nazývajú aj “zašívareň”. U nás sa môžete zrelaxovať v čisto pánskom prostredí, pri šálke dobrej kávy, čaju alebo aj niečoho “ostrejšieho”.

Naše #femalebarber – holičky vám ústretovo poradia aký typ účesu zvoliť a čo s porastom na tvári. Špecializujeme sa na pánske strihy rôzneho druhu od “head shave” /vyholená hlava/ cez biznis klasiku až po extravagantné kreácie ako je “kreslenie”ornamentov vo vlasoch.Odborne vyškolený tím vám ochotne skráti a upraví vlasy, upraví bradu, fúzy, obočie, chĺpky v nose i ušiach. Pokiaľ sa holíte dohladka, žiadny problém. Shavetka je náš kamarát. Klasickým spôsobom vás aj oholíme. Pokiaľ si radi vychutnávate relax, nechajte sa “ukecať” na masáž tváre a masáž hlavy. Možno vás pri návšteve prekvapí umývanie hlavy- v predklone. Takto je zabezpečené maximálne umytie odstrihnutých vlasov ako z krku tak i z tváre… takže už žiadne svrbenie po návšteve holiča.

Používame značkové produkty JOICO, americký CLUBMAN, talianske PRORASO a obľúbené produkty DRK SOAP COMPANY, KENT.. . Naše holičstvo je vybavené “armádou” zastrihávačov značky WAHL a MOSER.

Opening Hours

Monday

10.00 - 19.00

Tuesday

10.00 - 19.00

Wednesday

10.00 - 19.00

Thursday

10.00 - 19.00

Friday

10.00 - 19.00

Saturday

Zatvorené / Closed

Sunday

Zatvorené / Closed

Kontaktovanie vlastníka